Aktualności

Miłość w czasach...braku czasu

Warsztaty
Termin: 3 październik 2020 11:00 - 14:15

Miejscowość: Sopot, Polska

„Spotkanie dwóch osób, przypomina kontakt dwóch substancji chemicznych: jeżeli nastąpi jakakolwiek reakcja, obie ulegają zmianie.”
Carl Gustav Jung

Czy towarzyszy Ci uczucie przytłoczenia związane z ciągłym brakiem czasu? Brakuje Ci tchu w życiu codziennym, a siebie bierzesz pod uwagę w ostatniej kolejności? Coraz dalej Ci do Twoich najbliższych?

Czas reakcji płynący z głowy jest zdecydowanie szybszy, niż ten płynący z serca. Z kolei czas i energia na późniejsze wyjaśnianie nieporozumień wynikających z naszych często nawykowych i automatycznych reakcji jest znacznie dłuższy, niż czas na zatrzymanie się i wsłuchanie w to, co naprawdę czujemy i czego potrzebujemy.

Zapraszamy Cię na spotkanie z samą sobą, na czas dla siebie, zatrzymania i przyjrzenia się sytuacji, gdy czujesz z głowy, a jak jest gdy dopuszczasz do głosu serce i łączysz się ze swoimi uczuciami.

W trakcie warsztatu „Miłość w czasach...braku czasu. Jak czuć z serca a nie z głowy?”, opracowanym w oparciu o idee porozumienia bez przemocy (NVC - Nonviolent Communication) według Marshalla Rosenberga,

dowiesz się:

 • jak rozróżniać uczucia „z głowy” od tych z „serca”
 • co buduje relację, a co niszczy relację
 • co wspiera w budowaniu porozumieniu
doświadczysz:

 • jak być w bliższym kontakcie ze swoimi uczuciami
 • mocy wpływu, kiedy bierzesz odpowiedzialność za swoje uczucia
 • doświadczysz energii grupy w kontakcie z innymi uczestnikami


Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli są Ci bliskie:

 • rozwijanie siebie
 • budowanie porozumienia ze sobą i z innymi
 • otwartość na siebie, innych ludzi i świat


Warunki Twojego uczestnictwa:

Warsztat „Miłość w czasach...braku czasu. Jak czuć z serca a nie z głowy?”, odbędzie się 3 października (sobota) w godz. 11:00-14:15 w Zatoka Jogi (ul. 3 maja 6A/1, Sopot). W przypadku wprowadzenia dodatkowych obostrzeń sanitarnych w związku z COVID-19 warsztaty zostaną przeniesione do przestrzeni online. W przypadku takiej sytuacji będziemy informować uczestników mailowo - maksymalnie do 1 października.

 • pracujemy w grupie do 18 osób, decyduje kolejność zgłoszeń
 • rezerwację na warsztat prosimy wysłać, na adres email: zatokajogi@gmail.com podając w tytule: „Miłość w czasach braku czasu”, w treści maila: imię i nazwisko uczestnika
 • dane do płatności wysyłamy w mailu potwierdzającym przyjęcie rezerwacji
 • opłacenie zgłoszenia gwarantuje udział w warsztacie - wpłaty przyjmujemy do 30 września 2020 r.


Czas: 3h, sobota: 11:00-14:15 (w tym przerwa 15 minutowa)

Opłata: 199 zł przy wpłacie do dnia 19 września 2020 r.
Po tym terminie: 250 zł

Warunki w przypadku rezygnacji:

 • Rezygnacja z udziału najpóźniej do 20 września 2020 upoważnia do zwrotu 100% opłaty.
 • W przypadku rezygnacji w dniach 21-27 września 2020 zwrot 50% opłaty
 • Przy rezygnacji od 28 września 2020 opłata nie będzie zwracana.
Warunki w przypadku naszego odwołania:

W przypadku odwołania warsztatu, wszystkie wniesione wpłaty zostaną zwrócone (100% wniesionej opłaty), w sytuacji gdy:

 • grupa będzie miała mniej niż 6 osób
 • zaistnieją zdarzenia losowe


Prowadzący:

Dominika Derewicz - Trener Sztuki Porozumienia, Psycholog, Business & Life Coach, - pracuję w nurcie NVC (Nonviolent Communication). Współtworzę SensuSens - Sztuka Porozumienia. Na co dzień pracuję z osobami wysoko wrażliwymi, wspierając ich w zrozumieniu samych siebie, zaakceptowaniu swojej wewnętrznej różnorodności, tak, aby z zaufaniem do siebie podążali za tym, co dla nich ważne. Wspieram pary w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i inteligencji emocjonalnej. Łączę wieloletnie doświadczenie w biznesie z wprowadzaniem dobrych praktyk komunikacji empatycznej do organizacji. Pracuję z klientami indywidualnymi, liderami i zespołami oraz jako coach on-site w firmach. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, Szkołę Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii w partnerstwie merytorycznym z Polskim Towarzystwem Psychologicznym, Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji oraz Business&Life Coaching oparty na empatii. Praktykuję jogę oraz mindfulness.

Jakub Nowierski - Trener Sztuki Porozumienia, Business & Life Coach, Mediator - pracuję w nurcie NVC (Nonviolent Communication). Współtworzę SensuSens - Sztuka Porozumienia. Pracuję z osobami z DDA wspierając ich w zmianie życiowej, transformacji niesłużących przekonań i budowaniu wewnętrznego zaufania do własnych wyborów. Wspieram pary w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i inteligencji emocjonalnej. Zdobyte doświadczenie w pracy biznesowej łączę, wprowadzając do organizacji komunikację empatyczną. Pracuję z klientami indywidualnymi, zespołami oraz jako coach on-site w firmach. Ukończyłem Studia Podyplomowe Porozumienia bez Przemocy na Collegium Civitas w Warszawie, łącząc z umiejętnościami i doświadczeniem wyniesionym ze Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii w partnerstwie merytorycznym z Polskim Towarzystwem Psychologicznym, Kurs Doskonalenie Umiejętności Trenerskich i Komunikacji, Business&Life Coaching oparty na empatii, Studium Mediacji. Praktykuje tai-chi i medytacje.

 

Addres
3 Maja 6A
81-729 Sopot, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: 3 październik 2020 11:00 - 14:15