Aktualności

ZAJĘCIA JOGI

Aktualności
Termin: 18 październik 2020 00:00 - 31 grudzień 2020 00:00

Miejscowość: Sopot, Polska

Kochani!

Już wiecie, że działamy dalej, prowadząc zajęcia zarówno na sali, jak i online.

Nasza działalność nie ma żadnych przeciwwskazań w związku z pandemią, a wręcz przeciwnie, działamy prozdrowotnie, oddziałując na ciało, umysł i ducha.
 
Zajęcia z jogi przynoszą same pozytywne skutki:  

przeciwdziałają stresowi, również temu wzmożonemu obecną sytuacją, budując spokój i uważność na co dzień; 

poprawiają odporność, wzmacniając ciało i psychikę;

a Ci z Was, którzy praktykują, wiedzą, że jest tych pozytywów duuużo więcej

Zajęcia na sali

Przypominamy, że na sali jest ograniczona liczba miejsc ze względu na obostrzenia, do 10 osób. Dlatego prosimy o wcześniejsze powiadomienia i zapisy, najpóźniej do 1 godz. przed rozpoczęciem planowanych zajęć. Zależy nam, aby zapewnić Wam pełne bezpieczeństwo podczas praktyki.

Zajęcia online

Wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach, prosimy o zgłoszenia do mnie: Justyna Borkowska, T. 601150158 (może być SMS). Po zgłoszeniu otrzymacie link do strony, który będzie można odtworzyć przez tydzień, do wykorzystania o dowolnej porze dnia. Otrzymacie również nr konta, na które można będzie wpłacać pieniądze za zajęcia (15 zł). Oczywiście karnety są akceptowane i nadal obowiązują. Jeśli ktoś nie będzie mógł zapłacić za zajęcia z powodu trudnej obecnie sytuacji, proszę o taką informację, wtedy link do zajęć będzie udostępniony nieodpłatnie. W trakcie zajęć będziemy korzystać z różnych pomocy, dostępnych w domu, np. krzesła, stoły, kije, koce itp. Przed każdymi zajęciami otrzymacie poprzez SMS, jakich pomocy będziemy potrzebować.

Serdecznie zapraszamy do aktywności i uczestnictwa w zajęciach 

Pozostańcie w zdrowiu!

 

Addres
3 Maja 6A
81-729 Sopot, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: Od 18 październik 2020 00:00 do 31 grudzień 2020 00:00