Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Joga w ciąży

Zapraszam do zakupu filmu instruktażowego joga w ciąży. Link otrzymasz mailowo po opłaceniu 40 zł. info@zatokajogi.pl

Vouchery na prezent

Zapraszamy do zakupu voucherów na prezent. Skontaktuj się z nami i zamów voucher dla swoich bliskich na wszystkie rodzaje zajęć jakie odbywają się w naszej szkole. Cena dostosowana do ilości wejść. Zajrzyj do naszego cennika.

Grafik

Poniedziałek

Wtorek
8:30-10:00
Poziom I
Justyna/Małgosia
19:00-20:30
Ogólna
Justyna/Małgosia
Środa
9:00-10:15
Online
Justyna

 
  
Czwartek
 
 

19:00-20:30
Ogólna
Justyna

 


Piątek
8:30-10:00
Dla kręgosłupa
Justyna/Małgosia  
 
 

Sobota
10:00-11:15
Na Błoniach
(lub sala jak pada)  
 
 


Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy mailem lub telefonicznie.

Joga ogólna
- dla początkujących i dłużej ćwiczących
Joga poziom I - podstawowe pozycje dla osób bez doświadczenia, można dołączyć w każdej chwili
Joga poziom II - dla osób z minimum rocznym doświadczeniem, pozycje bardziej wymagające
Joga dla mężczyzn - dla Panów pragnących praktykować w męskim gronie
Joga dla kręgosłupa - pozycje regenerujące dla osób z z wadami postawy i z bólami kręgosłupa 
Joga w ciąży - zajęcia dla Pań po 14 tygodniu ciąży
Joga dla mam z dziećmi -  dla mam 3 miesiące po porodzie, można uczestniczyć z dziećmi
Joga regeneracyjna/Joga twarzy - dla wyciszenia i relaksu, dla Pań w ciąży, oraz ćwiczenia mięśni twarzy
Joga dla dzieci - zajęcia dla dzieci 5-12 lat
Pilates - ćwiczenia wzmacniające mięśnie stabilizujące kręgosłup
Pokaż opisy zajęć

CORE ENERGETICS.

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Warsztaty
Termin
16 listopad 2018 18:00 - 21:30
Miejsce
3 Maja 6A
81-771 Sopot, Polska
Core Energetics.
Joga, Taniec i Praca z Ciałem.

„...każde uwolnienie napięcia jest krokiem ku odzyskaniu samego siebie, nawet jeżeli pacjent nie potrafi w pełni utrzymać tego stanu”. A. Lowen Radość S.13

 „Core Energetics skupia się na uwolnieniu dobrej energii rdzenia, a nie koncentruje się na korygowaniu konkretnych zaburzeń, czy niedomagań”. J. Pierrakos. Core Energetics, s. 200-202

 „Stłumione w ciele emocje, wspomnienia traumatycznych przeżyć, blokady ograniczają nasze możliwości cieszenia się życiem, kochania i wchodzenia w dające szczęście i spełnienie relacje. Uświadomienie sobie i uwolnienie emocji i blokad stłumionych w ciele pomaga bardziej otworzyć się na życie, robić postępy w swoich relacjach z ludźmi, także ułatwia postępy w praktyce Jogi, czy tańca. (Stłumione emocje i wspomnienia traumatycznych przeżyć, blokady przepływu energii często utrudniają poprawne wykonywanie kroków tanecznych i pozycji Jogi). Joga i praktyka medytacji uczy jak wyciszyć i obserwować emocje, które uwalniamy w procesie Core Energetics. Uczy jak stawać się świadomym swojego Wyższego Ja i Core”. MW

Uwolnij stres i skutki traumy, otwórz się na przepływ energii, podnieś wibrację, uspokój umysł, otwórz się na miłość.
Interdyscyplinarne podejście do pracy z ciałem.

W programie:

Ćwiczenia Core Energetics - praca z ciałem, uwalnianie emocji, odblokowywanie przepływu energii witalnej, rozumienie siebie i swojego życia poprzez koncepcje: Niższe Ja, Wyższe Ja, Maska i Core, wprowadzenie do struktur charakteru..

Taniec Terapeutyczny- integracja grupy, radość tańca i radość spotkania, praca z ciałem w tańcu ciała, uwalnianie napięć i uzdrawianie w tańcu.

Jin Jogaćwiczenia oddechowe, relaksacja- uwalnianie głębokich napięć oraz skutków traumy i stresu z powięzi, pogłębienie relaksacji, regenerująca wizualizacja, wyciszenie, rozwijanie zdolności bycia uważnym i medytacji.

Terapia dźwiękiem-uzdrawianie komórkowe, podnoszenie wibracji, pogłębienie relaksacji poprzez dźwięki mis, gongów, kamertonów, fletów itd.

Core Energetics-terapia stworzona przez ucznia Reicha i przyjaciela współpracownika Lowena, dr Johna Pierrakosa. Podobnie jak bioenergetyka opiera się na założeniu, że przeżycie i uwolnienie stłumionych emocji przywraca pełen przepływ życiowej energii w ciele i co daje witalność, radość życia, otwiera na miłość i daje większe możliwości samorealizacji.

Taniec terapeutyczny-wykorzystuje techniki improwizacji tańca, tańców etnicznych, teatru tańca itd. w celu poprawy nastroju, zdrowia, relacji z ludźmi, odblokowywania przepływu energii,  integracji danej osoby, podnoszenia wibracji i rozwijania doświadczeń duchowych.

Jin Joga-polega na wykorzystaniu prostych pozycji Jogi w celu osiągnięcia głębokiego rozluźnienia , wyciszenia, otwarcia i przepływu energii w meridianach oraz uwolnienia napięć w powięzi, gdzie zwykle zakumulowany jest głęboki stres, stłumione emocje i pamięć traumy. Praktyka Jin Jogi jest bezpieczna, głęboko odpręża, uspokaja, wycisza i regeneruje.

Wyciszenie umysłu, rozwijanie uważności i medytacja- pomaga uspokoić umysł, uczy sztuki bycia świadomym i obecnym tu i teraz. Uczy jak być tu i teraz i pomaga rozwijać świadomość swojego ciała, emocji i myśli, bez utożsamiania się z nimi i bez tłumienia ich.

Terapia dźwiękiem-stosowana w wielu kulturach jako forma uzdrawiania od tysięcy lat, pomaga uwolnić blokady w ciele fizycznym i ciałach subtelnych, wspiera procesy regeneracji i uzdrawiania, podnosi wibrację.

Prowadzący: dr Mateusz Wiszniewski arteterapeuta, Coach certyfikowany w Zen Coaching Network. 
Od wielu lat prowadzi warsztaty i sesje indywidualne z zakresu terapii ekspresyjnych, tańca i rysunku (od 2000) oraz ćwiczeń relaksacyjnych i wizualizacji (od 1994). Jest jednym z wykładowców podyplomowego studium arteterapii, choreoterapii i muzykoterapii.
Brał udział w warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez wielu mistrzów terapii ekspresyjnych, między innymi w USA. Od lat pasjonuje się różnymi metodami pracy z ciałem. Jest instruktorem improwizacji tańca i symboliki ciała (metoda Kapperta) , eksperymentalnego teatru tańca, Kino Mana-hawajskiej pracy z ciałem: masażu Lomilomi i tańca Hula oraz Chi Kung-Healing Dao, Wu Ji Hun Dun Czi Kung oraz Jogi wg metody Sivanandy. Uczył się metod pracy z traumą, wywodzących się bioenergetyki i coachingu oraz terapii systemowej. Obecnie ukończył drugi rok czteroletniego szkolenia psychoterapii i pracy z ciałem-Core Energetics i prowadzi zajęcia Core Energetics pod superwizją.  Jest autorem książek: Uzdrawiający Taniec, Zrelaksuj się i Żyj Twórczo,  Samouzdrawianie i Praca ze Snami, Huna w Samouzdrawianiu i Autoterapii oraz Potęga Wizualizacji, Taniec jako Terapia. 

Cena 50 PLN za 3,5 godziny zajęć.

Informacje i zgłoszenia:  Mateusz Wiszniewski, stardance33@gmail.com, 791927957, www.mateuszwiszniewski.euwww.terapiaprzezsztuke.pl.

 
 

Terminy

Okres: 16 listopad 2018 18:00 - 21:30

Nauczyciele

Justyna Borkowska

Justyna Borkowska
Nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, tworzy szkołę Zatoka Jogi…
Małgorzata Słabysz

Małgorzata Słabysz
Joga pomaga mi uspokoić umysł, odnaleźć wewnętrzną harmonię…
Emilia Pilś

Emilia Pliś
Prowadzi grupę początkującą, pełna pomysłów i radości życia…

Kontakt


ZATOKA JOGI

SZKOŁA JOGI JUSTYNY BORKOWSKIEJ
SOPOT
ul. 3 Maja 6A/1, (domofon 16)

nr konta 77 1140 2004 0000 3002 7839 4409

zatokajogi@gmail.com
+48 601 150 158

Newsletter

Zapisz się, aby być na bieżąco! Informacje o aktualnych wydarzeniach organizowanych przez Szkołę Jogi w Sopocie otrzymasz na maila.

Wyrażam zgodę na Regulamin