JOGA TWARZY.

 Rezerwacja zakończona
 
1
Kategoria
Joga twarzy
Termin
10 listopad 2018 12:00 - 13:00
Miejsce
ul. Grunwaldzka 76/78
Polska
JOGA TWARZY

Nasza twarz potrzebuje dotlenienia, ćwiczeń, by pobudzić mięśnie. Potrzebuje świadomości, by nie wykonywać cały czas tych samych gestów (wtedy tworzą się ZMARSZCZKI). W lecie wystawiamy twarz do ciepłego słońca. To powoduje, że napięcia mimiczne się rozluźniają, polepsza się ukrwienie, jest lepsze dotlenienie, bo spędzamy dużo więcej czasu na dworze. Kiedy przychodzi jesień i zima, chowany się do naszych domów, siedzimy w pracy w klimatyzowanych pomieszczeniach i skóra zaczyna więdnąć.

Jak się nią zaopiekować? Jak zadbać o ujędrnianie i wzmocnienie mięśni twarzy? Zrobimy to razem na najbliższych warsztatach jogi twarzy. 


Podczas warsztatu:
– nauczysz się zestawu ćwiczeń napinających i rozluźniających ponad 60 mięśni twarzy, głowy, szyi,
– odpoczniesz podczas sesji głębokiego relaksu.
Korzyści:
- natychmiast – poprawa kolorytu cery, relaksacja i zabawa,
- po miesiącu systematycznych ćwiczeń – widoczne ujędrnienie skóry i redukcja zmarszczek, 
  wszystkie mięśnie, czy to twarzy, czy ciała, potrzebują około 30 dni systematycznej pracy, by się wzmocniły,     ujędrniły i uelastyczniły,
- regularna, codzienna joga twarzy utrwali powyższe efekty, a dodatkowo pogłębi świadomość ciała i poprawi samoocenę.

Joga twarzy poprawia ukrwienie i dotlenienie mięśni w 7-strefach: czoła, oczu, policzków, ust, brody, szczęki i szyi. Regularne wykonywanie specjalnie dobranych ćwiczeń zwiększa ilość produkowanego w organizmie kolagenu i elastyny, co zdecydowanie poprawia kondycję skóry. Mięśnie pod skórą zwiększają swoją objętość i dzięki temu spłycają się zmarszczki. Twarz wygląda zdrowiej, młodziej i promienniej.Wystarczy ćwiczyć w domu kilka minut dziennie, aby po kilku tygodniach dostrzec poprawę swojego wyglądu.


Prowadzący:


JUSTYNA BORKOWSKA
Jestem nauczycielką jogi według metody Iyengara. Medytacją chrześcijańską i jogą pasjonuję się od 13 lat, a przez ostatnie 7 lat pogłębiam wiedzę i praktykuję jogę twarzy. Jestem założycielem Zatoki Jogi, Szkoły Jogi Justyny Borkowskiej w Sopocie. Prowadzę zajęcia jogi, autorskie zajęcia dla kobiet w ciąży oraz rodziców z dziećmi, współtworzę sopocką szkołę rodzenia Dobrze Przygotowani. Pasjonuje mnie praca z ciałem według metody Feldenkraisa. Prywatnie jestem mamą Antka, Franka i Klary.


WARSZTATY ODBĘDĄ SIĘ W KLUBIE ZIEMIA, 
UL. GRUNWALDZKA 76/78
80-001 GDAŃSK

SOBOTA 10.11 GODZ. 12:00 - 13:00

KOSZT  40 zł 


zapraszam Justyna

 

Obowiązują zapisy poprzez  wypełnienie formularza kontaktowego 
lub mailem: info@zatokajogi.pl

 
 

Terminy

Okres: 10 listopad 2018 12:00 - 13:00