CORE ENERGETICS.

 Rezerwacja zakończona
 
1
Kategoria
Warsztaty
Termin
16 listopad 2019 18:00 - 21:30
Miejsce
3 Maja 6A
81-729 Sopot, Polska

„...każde uwolnienie napięcia jest krokiem ku odzyskaniu samego siebie, nawet jeżeli pacjent nie potrafi w pełni utrzymać tego stanu”. A. Lowen Radość S.13

„Core Energetics skupia się na uwolnieniu dobrej energii rdzenia, a nie koncentruje się na korygowaniu konkretnych zaburzeń, czy niedomagań”. J. Pierrakos. Core Energetics, s. 200-202

„Stłumione w ciele emocje, wspomnienia traumatycznych przeżyć, blokady ograniczają nasze możliwości cieszenia się życiem, kochania i wchodzenia w dające szczęście i spełnienie relacje. Uświadomienie sobie i uwolnienie emocji i blokad stłumionych w ciele pomaga bardziej otworzyć się na życie, robić postępy w swoich relacjach z ludźmi, także ułatwia postępy w praktyce Jogi, czy tańca. (Stłumione emocje i wspomnienia traumatycznych przeżyć, blokady przepływu energii często utrudniają poprawne wykonywanie kroków tanecznych i pozycji Jogi). Joga i praktyka medytacji uczy jak wyciszyć i obserwować emocje, które uwalniamy w procesie Core Energetics. Uczy jak stawać się świadomym swojego Wyższego Ja i Core”. MW

Uwolnij stres i skutki traumy, otwórz się na przepływ energii, podnieś wibrację, uspokój umysł, otwórz się na miłość.

Interdyscyplinarne podejście do pracy z ciałem

 

W programie:

Ćwiczenia Core Energetics-praca z ciałem, uwalnianie emocji, odblokowywanie przepływu energii witalnej, rozumienie siebie i swojego życia poprzez koncepcje: Niższe Ja, Wyższe Ja, Maska i Core, wprowadzenie do struktur charakteru..

Taniec Terapeutyczny- integracja grupy, radość tańca i radość spotkania, praca z ciałem w tańcu ciała, uwalnianie napięć i uzdrawianie w tańcu.

Jin Jogaćwiczenia oddechowe, relaksacja- uwalnianie głębokich napięć oraz skutków traumy i stresu z powięzi, pogłębienie relaksacji, regenerująca wizualizacja, wyciszenie, rozwijanie zdolności bycia uważnym i medytacji.

Terapia dźwiękiem-uzdrawianie komórkowe, podnoszenie wibracji, pogłębienie relaksacji poprzez dźwięki mis, gongów, kamertonów, fletów itd.

Prowadzący: dr Mateusz Wiszniewski arteterapeuta, Coach certyfikowany w Zen Coaching Network. 
Od wielu lat prowadzi warsztaty i sesje indywidualne z zakresu terapii ekspresyjnych, tańca i rysunku (od 2000) oraz ćwiczeń relaksacyjnych i wizualizacji (od 1994). Od lat pasjonuje się różnymi metodami pracy z ciałem. Jest instruktorem improwizacji tańca i symboliki ciała (metoda Kapperta) , eksperymentalnego teatru tańca, Kino Mana-hawajskiej pracy z ciałem: masażu Lomilomi i tańca Hula oraz Chi Kung-Healing Dao, Wu Ji Hun Dun Czi Kung oraz Jogi wg metody Sivanandy. Obecnie ukończył drugi rok czteroletniego szkolenia psychoterapii i pracy z ciałem-Core Energetics i prowadzi zajęcia Core Energetics pod superwizją.  Jest autorem książek: Uzdrawiający Taniec, Zrelaksuj się i Żyj Twórczo,  Samouzdrawianie i Praca ze Snami, Huna w Samouzdrawianiu i Autoterapii oraz Potęga Wizualizacji, Taniec jako Terapia. 

Cena 50 PLN za 3,5 godziny zajęć.

Informacje i zgłoszenia: 
 
Mateusz Wiszniewski, stardance33@gmail.com, 791927957, 
www.mateuszwiszniewski.euwww.terapiaprzezsztuke.pl.

 
 

Terminy

Okres: 16 listopad 2019 18:00 - 21:30